Spotkanie opłatkowe ministrantów

22 grudnia 2011

Jesteś tutaj: Strona główna 9 Filmy 9 Spotkanie opłatkowe ministrantów

Dnia 18 grudnia 2011 miało miejsce spotkanie opłatkowe ministrantów z naszej parafii – zarówno tych służących w kościele parafialnym w Buczu jak i tych z kościoła filialnego w Popowie Starym. Na poniższych filmach można podziwiać i delektować się kunsztem wokalnym młodych chłopaków, który choć idealny nie jest to zapału i werwy odmówić mu nie można.

[download_box] Pobierz w jakości HD [/download_box]
[download_box] Pobierz w jakości SD [/download_box]

[divider_top]

[download_box] Pobierz w jakości HD [/download_box]
[download_box] Pobierz w jakości SD [/download_box]

[divider_top]

[download_box] Pobierz w jakości HD [/download_box]
[download_box] Pobierz w jakości SD [/download_box]