Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

15 czerwca 2012

Jesteś tutaj: Strona główna 9 Filmy 9 Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

W tym roku po raz pierwszy został stworzony i udostępniony film promocyjno-informacyjny Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Dzięki zaangażowaniu nowego kapelana, ks. Tomasza Kulki ponad pół tysiąca kopii zostało rozesłanych do wszystkich placówek oświatowych w naszej archidiecezji. Także i na naszej stronie ów film możecie Państwo obejrzeć i zadecydować – iść czy nie? A więc zachęcam do obejrzenia, najlepiej w gronie rodzinnym tak by i dzieci (w każdym wieku) i rodzicie wiedzieli jaką drogą warto podążać i jak owocnie i w niezapomniany sposób spędzić tych kilka dni wakacyjnego czasu.

Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

[download_box] Pobierz powyższy film na dysk w jakości:

[/download_box]