Katolickie media on-line

1 marca 2014

Jesteś tutaj: Strona główna 9 Aktualności 9 Katolickie media on-line

W dniu 15 lutego br., po wielomiesięcznej batalii setek tysięcy Polaków, katolicka Telewizja TRWAM rozpoczęła cyfrowe nadawanie w systemie naziemnym na multipleksie pierwszym. Równocześnie pojawiła się możliwość odbierania w łatwy sposób sygnału przez internet. Wychodząc na przeciw temu zagadnieniu, umożliwiamy od dziś wszystkim parafianom korzystanie z nieocenionych dobrodziejstw telewizji TRWAM poprzed odtwarzacz na naszej stronie internetowej. Trafić na niego można przez logo telewizji w górnym menu strony lub bezpośrednio pod tym odnośnikiem. Jednocześnie idąc tym tropem dla wszystkich chcących pogłębić swoją wiarę i sporzeć na otaczającą nas rzeczywistość z innej perspektywy proponujemy zapoznanie się z ofertą programową katolickiej rozgłośni Radia Maryja również poprzez internet – odnośnik do odtwarzacza podobnie jak przy telewizji u góry strony lub bezpośrednio tutaj.