Dlaczego warto iść na pielgrzymkę?

3 czerwca 2014

Jesteś tutaj: Strona główna 9 Aktualności 9 Dlaczego warto iść na pielgrzymkę?

Takie pytanie może zadawać sobie wiele osób, które być może nie znają lub nie do końca poprawnie odbierają czym jest piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Wystarczy jednak zobaczyć zapał, radość i uśmiech pielgrzymów by przekonać się, że pielgrzymka to wielkie "święto radości" 🙂 Nie wierzycie? Spójrzcie sami.

Dla przypomnienia: ze Śmigla w tym roku (jak i w poprzednich latach) wychodzimy 6 lipca (niedziela). Jeżeli nie jesteś przekonany/a czy pielgrzymka jest dla Ciebie, to spróbuj iść z nami pierwszego dnia 🙂 Nie stawiamy nikomu żadnych barier i ograniczeń, każdy z nas może dołączyć do wyjątkowej i najlepszej Grupy 17. Więcej szczegółów na stronach www.grupa17.pl oraz www.poznanskapielgrzymka.pl