Pokaz filmu pod tytułem „Ja Jestem”

21 października 2017

Jesteś tutaj: Strona główna 9 Aktualności 9 Pokaz filmu pod tytułem „Ja Jestem”

W niedzielę w kościele o godz. 16:00 odbędzie się pokaz filmu pod tytułem "Ja Jestem". Jest to wyjątkowy film o Jezusie Chrystusie w pełni i prawdziwie obecnym w Eucharystii, w Najświętszym Sakramencie. To film, przez który sam Pan Jezus mówi do serca człowieka. Pokazuje kim Jest, jaki Jest, o czym myśli, co jest dla niego ważne. Pan Jezus wyjaśnia dlaczego Jest obecny w Hostii, w tym kawałku chleba, podpowiada jak można go spotkać. Po projekcji adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z indywidualnym Błogosławieństwem.

W środę o godz. 19:00 odbędzie się na plebani spotkanie dla wszystkich chętnych którzy chcieli by taka grupę stworzyć w naszej parafii.