Kartki bożonarodzeniowe i kalendarz parafialny na 2023 rok

30 listopada 2022

Jesteś tutaj: Strona główna 9 Aktualności 9 Kartki bożonarodzeniowe i kalendarz parafialny na 2023 rok

Od dziś po Mszach Świętych można nabywać w zakrystii wyjątkowe kartki bożonarodzeniowe oraz kalendarz parafialny. Obie te rzeczy przyozdobione są zdjęciami naszych świątyń, więc tym bardziej są to produkty wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

W dobie SMS-ów i komunikatorów internetowych kartki świąteczne to element coraz rzadziej spotykany, dlatego tym bardziej mogą pozytywnie zaskoczyć osobę do której ją wyślemy. Odręcznie napisane życzenia mają o wiele większą wartość niż hurtowo powielane oklepane frazesy. Ta wyjątkowa kartka może być także miłym wspomnieniem dla kogoś kto być może w jakiś sposób jest związany z parafią w Buczu. Kupując ją (kartkę) wspieramy przy okazji działania parafialnego Caritasu. Koszt zakupu kartki to jedyne 5 złotych.

Kartka parafialna

smartmockups lammowvt

Po raz pierwszy od dawien dawna pojawił się także kalendarz parafialny. Umieszczone na nim zdjęcia naszych kościołów przypominają nam m.in. o tym by „Gorliwość o dom Twój pochłaniała Mnie” (J 2, 13-25). Podobnie jak kartki pocztowe, oprócz wymiaru użytecznego (odliczanie dni, tygodni i miesięcy) i wizualnego (zdjęcia), kalendarze mają także wymiar praktyczny – jest to bowiem forma wsparcia parafii w jej licznych wydatkach. Koszt zakupu kalendarza to 20 złotych.

smartmockups lammiljn